O firmie

Profesjonalne usługi porządkowe na najwyższym poziomie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą kompleksowe usługi porządkowe. Nasze specjalizacje to mycie okien i witryn, sprzątanie poremontowe oraz maszynowe czyszczenie posadzki.
Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dużą dbałością o każdy szczegół. Sprawdź nasz Instagram i zobacz, jak pracujemy @szybkieszybki.pl.

Od kliku lat współpracujemy z największymi sieciami w całej Polsce. Wykonywaliśmy nasze usługi między innymi dla Lidl Polska, Rossmann, Hebe, Diverse, Puma, Adidas, CCC, Costa Coffie, iSpot, x-com.

Oferujemy nasze usługi głównie na południu naszego kraju, w następujących miastach: Kielce, Radom, Katowice, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Starachowice.

Nasza filozofia

Z miłości do czystości!

Jesteśmy rodziną i grupą przyjaciół, która wyspecjalizowała się w profesjonalnym sprzątaniu oraz czyszczeniu szyb i witryn.
Nasze doświadczenie jest o wiele starsze niż nasza firma. Myciem szyb zajmujemy się od ponad 10 lat, natomiast od niecałych dwóch robimy to na własnych zasadach.
Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wysoką jakość wykonanej usługi, przyjazny i dobry kontakt oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Cały czas się uczymy, nie poprzestajemy na minimum. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy, aby skutecznie wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów.

Mimo wszystko, skromnie przyznajemy że, nie każde zlecenie możemy przyjąć. Szanujemy zleceniodawców, ale dbamy również o to, aby nasi pracownicy zachowywali równowagę pomiędzy pracą zawodową, a obowiązkami rodzinnymi oraz mieli czas na realizację osobistych zainteresowań i pasji.

Zapoznaj się z naszą ofertą usług porządkowych

Mycie okien i mycie
witryn sklepowych

Gruntowne sprzątanie
poremontowe

Maszynowe czyszczenie
posadzki

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dobra komunikacja
z klientami

Profesjonalne
podejście

Najwyższa jakość
usług

Zachowanie zasad
bezpieczeństwa

Znajdziesz nas na Oferteo

Masz pytania dotyczące
naszych usług porządkowych?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania
przed rozpoczęciem współpracy! Wykonujemy usługi porządkowe w:
Busko-Zdrój, Kielce, Radom, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Kraków, Warszawa.