O firmie

Profesjonalne usługi porządkowe dla firm na najwyższym poziomie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi porządkowe dla firm. Nasze specjalizacje to mycie okien i witryn, sprzątanie poremontowe oraz maszynowe czyszczenie posadzki.
Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dużą dbałością o każdy szczegół. Sprawdź nasz Instagram i zobacz, jak pracujemy!

Od kliku lat współpracujemy z największymi sieciami w całej Polsce. Wykonujemy lub wykonywaliśmy nasze usługi między innymi dla Action, Lidl Polska, Rossmann, Hebe, Big Star, Puma, Adidas, CCC, Costa Coffie, iSpot, x-kom.

Oferujemy nasze usługi na terenie całej Polski, jednak skupiamy się głównie na południu naszego kraju, w następujących miastach: Kielce, Radom, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław.

Szybkieszybki - nasza filozofia

Z miłości do czystości!

Jesteśmy rodziną i grupą przyjaciół, która wyspecjalizowała się w profesjonalnym sprzątaniu oraz czyszczeniu szyb i witryn.
Nasze doświadczenie jest o wiele starsze niż nasza firma. Myciem szyb zajmujemy się od ponad 10 lat, natomiast od niecałych dwóch robimy to na własnych zasadach.
Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wysoką jakość wykonanej usługi, przyjazny i dobry kontakt oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Cały czas się uczymy, nie poprzestajemy na minimum. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy, aby skutecznie wyjść na przeciw potrzebom naszych klientów.

Mimo wszystko, skromnie przyznajemy że, nie każde zlecenie możemy przyjąć. Szanujemy zleceniodawców, ale dbamy również o to, aby nasi pracownicy zachowywali równowagę pomiędzy pracą zawodową, a obowiązkami rodzinnymi oraz mieli czas na realizację osobistych zainteresowań i pasji.

Sprawdź, jakie usługi porządkowe dla firm wykonujemy!

Zobacz co oferujemy w ramach poszczególnych usług porządkowych.

Mycie okien i witryn sklepowych

Maszynowe czyszczenie posadzki

Indywidualne
zapotrzebowania

Dlaczego warto z nami współpracować?

Sprawdź dlaczego warto wybrać właśnie Szybkieszybki.

Dbamy o dobrą
komunikację

Dobra komunikacja z naszymi klientami to podstawa udanej współpracy

Profesjonalne
podejście

Nasze procedury pomagają osiągać profesjonalne efekty na każdym etapie

Najwyższa jakość
usług

Środki i narzędzia, z których korzystamy stanowią gwarnację naszej jakości

Zachowanie zasad
bezpieczeństwa

Każde zadanie wykonujemy z wielką dbałością o zachowanie zasad bezpieczeństwa

Masz pytania dotyczące naszych usług porządkowych?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania przed rozpoczęciem współpracy! Wykonujemy usługi porządkowe na terenie całej Polski, a szczególnie w: Kielce, Radom, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice, Warszawa.

Współpracujemy z najlepszymi!

Poznaj firmy, dla których wykonujemy usługi porządkowe.